Програма роботи депутата
Кандидат у народні депутати України Василя Зазуляка
Одномандатний виборчий округ №201 – Чернівці
Депутат - це робота!
Василь Зазуляк
Кандидат у народні депутати України
Зазуляк Василь Володимирович народився 12 лютого 1981 року в селі Будилів Снятинського району Івано-Франківської області у сім'ї вчительки біології та інженерна-технолога.

У дитинстві захоплювався футболом та літературою. Закінчивши з відзнакою Будилівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, вступив до Чернівецької гімназії №2 з поглибленим вивченням іноземних мов.

У 21 рік поїхав працювати у США підсобним робітником на будівництво. Цей досвід вплинув на світогляд і став відправною точкою для майбутніх звершень. Після повернення на Батьківщину Василь Зазуляк зрозумів, що хоче розвиватися разом зі своєю країною. Там, у США, – це був не дім. Поживши певний час у столиці капіталістичного світу, усвідомив, скільки нереалізованого потенціалу приховує у собі український бізнес.
Тому, повернувшись на Батьківщину, він почав працювати у будівельній компанії, супроводжуючи її керівництво, набирався досвіду на важливих міжнародних зустрічах як перекладач . Так, крок за кроком, і сам став власником будівельної компанії.

З 2007 року по 2016 у якості директора ТОВ «Вест-буд» успішно здав в експлуатацію декілька житлових будинків у місті Чернівці, паралельно здобуваючи освіту у Київському національному університеті будівництва та архітектури.

Очоливши БК «Водограй», Василь Зазуляк побудував комплексний інфраструктурний проект ЖК «Водограй».

Відчуваючи загрозу українській державності з боку правління клана Януковича, у 2010 році долучився до лав партії «Свобода». У 2019 році став головою Чернівецької міської організації ВО "Свобода".